Turniej Piłki Nożnej Służby Liturgicznej

sobota, 15-06-2024


Nasza parafia była organizatorem Turnieju Piłki Nożnej dla Służby Liturgicznej. W sobotni poranek przyjechało do naszej parafii 18 drużyn ministrantów, lektorów i ceremoniarzy z różnych zakątków Dolnego Śląska. Rozpoczęliśmy Mszą świętą, której przewodniczył o. bp Maciej Małyga.

Po duchowym posileniu przyszedł czas na rozgrywki na Stadionie Miejskim w Brzegu. Odbywały się one w trzech kategoriach wiekowych. Po czterogodzinnych zmaganiach zostali wyłonieni zwycięzcy. Ministranci z naszej parafii wystąpili w dwóch kategoriach. Młodsi zajęli miejsce 4, a starsi miejsce 3. Gratulujemy! Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wydarzenie: Panu Mariuszowi Solińskiemu, opiekunom stadionu, sędziom, rodzicom ministrantów, ofiarodawcom, pieczącym ciasta i kibicom! Do zobaczenia na kolejnych turniejach!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM