Powakacyjna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

niedziela, 04-09-2022


W miniony weekend rodziny ze wspólnoty Domowego Kościoła z naszej parafii uczestniczyły w Powakacyjnej Pielgrzymce Ruchu Światło-Życie we Wrocławiu w parafii Opatrzności Bożej. Przeżywaliśmy w tym dniu także 50. rocznicę działalności Ruchu Światło-Życie w naszej archidiecezji. Uroczystej Eucharystii przewodniczył i wygłosił Słowo Boże Ks. Bp Maciej Małyga. Pielgrzymka zgromadziła mnóstwo małżeństw, dzieci i młodzieży wzrastających w Oazie.

W niedzielę małżeństwa z naszej parafii po Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkały się na pierwszym w tym roku formacyjnym Kręgu Domowego Kościoła.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM