KOLĘDA 2023

niedziela, 01-01-2023


PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2023

Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godz. 16:00, w sobotę o godz. 10:00

2 stycznia (poniedziałek): Żłobizna, ul. Brzeska

3 stycznia (wtorek): Żłobizna, ul. Jaśminowa, Kalinowa, Forsycji, Jarzębinowa, Miodowa, Malinowa

4 stycznia (środa): Żłobizna, ul. Magnolii, Makowa, Tulipanowa, Liliowa, Bratkowa, Lawendowa, Miętowa, Wrzosowa, Akacjowa, Kwiatowa, Sportowa, Konwaliowa

5 stycznia (czwartek): Żłobizna, ul. Różana, Irysowa, Stokrotki, Fiołkowa

9 stycznia (poniedziałek): Wierzbowa 1-6 (1 ksiądz), Wierzbowa 7-13 (2 ksiądz), Wierzbowa 14-18 (3 ksiądz)

10 stycznia (wtorek): Włościańska (1), Jodłowa (2), Modrzewiowa (3)

11 stycznia (środa): Kasztanowa, Zapolskiej (1), Cisowa, Sportowa, Kilińskiego (2), Fredry (3)

12 stycznia (czwartek): Konopnickiej - parzyste 2-64 (1), Konopnickiej - parzyste 66-132 (2), Konopnickiej - nieparzyste 1-65 (3)

13 stycznia (piątek): Kusocińskiego (1), Kochanowskiego (2), Platanowa (3)

14 stycznia (sobota): Pępice

16 stycznia (poniedziałek): Lipowa (1), Jaśminowa, Topolowa (2), Skłodowskiej (3)

17 stycznia (wtorek): Marysieńki (1), Króla Jana (2), Wiedeńska, Jakuba Sobieskiego (3)

18 stycznia (środa): Chocimska 1-3 (1), Chocimska 4-6e (2), Chocimska (6f-22 (3)

19 stycznia (czwartek): Westerplatte 1-7 (1), Westerplatte 8-14 (2), Westerplatte 15-19 (3)

20 stycznia (piątek): Westerplatte 20-23 (1), Westerplatte 24-27 (2), Westerplatte 28-31 (3)

21 stycznia (sobota): Westerplatte 32-36 (1), Westerplatte 37-40 (2), Westerplatte 41-45 (3)

23 stycznia (poniedziałek): Sucharskiego 1-5 (1), Sucharskiego 6-10 (2), Sucharskiego 11-17 (3), Poprzeczna, Działkowa (4)

24 stycznia (wtorek): Grota Roweckiego 1-5 (1), Grota Roweckiego 6-10 (2), Grota Roweckiego 11-14 (3), Grota Roweckiego 15-18 (4)

25 stycznia (środa): 1 maja (1), Morcinka 1-6 (2), Morcinka 7-12 (3), Morcinka 13-20 (4)

26 stycznia (czwartek): ks. Makarskiego [numery parzyste] 4-12 (1), ks. Makarskiego [numery nieparzyste] 1-11 (2), ks. Makarskiego 13-23 (3), ks. Makarskiego 25-33 (4)

27 stycznia (piątek): ks. Makarskiego 35-47 (1), Żeromskiego (2), Reymonta (3), Struga, Kani, Żołnierzy Wyklętych (4)

28 stycznia (sobota): Tuwima, Tetmajera, Orzeszkowej (1), Katowicka, Prusa (2), Gdańska, Norwida (3), Korfantego (4), Broniewskiego, Dąbrowskiej (5), Porazińskiej (6)

30 stycznia (poniedziałek): Grudziądzka, pl. Dąbrowskiego, Górnośląska (1), Toruńska (2), Kościuszki (3), Poznańska (4)

31 stycznia (wtorek): Słowackiego 1,3,4 (1), Słowackiego 5-23 [nieparzyste] (2), Słowackiego 6-32 [parzyste] (3)

1 lutego (środa): Słowackiego 34-42 (1), Słowackiego 44-52 (2), Słowackiego 54-62 (3)

2 lutego (czwartek): Korczaka (1), Brzechwy 4-10 (2), Brzechwy 12-20 (3)

3 lutego (piątek): nie ma kolędy

4 lutego (sobota) od godz. 11:00: Makuszyńskiego 2, 4 (1), Makuszyńskiego 6, 8 (2), Makuszyńskiego 10, 12, 14 (3), Makuszyńskiego 16, 18 (4), Makuszyńskiego 20, 22 (5)

6 lutego (poniedziałek): Janczarskiego (1), Szancera (2), Elektryczna, Kopernika, Ciepłownicza (3)

7 lutego (wtorek): Starobrzeska, Składowa

8 lutego (środa): Kolęda uzupełniająca (adresy wraz z numerem kontaktowym można zgłaszać w zakrytii lub kancelarii parafialnej)

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM